Власника "112 Україна" та NewsOne Козака допитали у справі про фінансування тероризму

Власника "112 Україна" та NewsOne Козака допитали у справі про фінансування тероризму Фото : liga.net

Він розповів, що його допитали як свідка за трьома статтями — "Тероризм", "Фінансування тероризму" та "Легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом". Об этом сообщает nashi-v.com со ссылкой на СМИ.

За словами Козака, допит тривав 30-40 хвилин, він вважає, що його викликатимуть ще. Козак заперечив інформацію про те, що йому оголосили підозру, повідомляє "Громадське".

На початку вересня в Нацраді з питань телебачення та радіомовлення заявили, що проситимуть суд скасувати ліцензію каналу NewsOne.

У липні NewsOne і російський пропагандистський канал "Росія24" планували провести телеміст під назвою "Треба поговорити".

У зв’язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та "112 Україна".

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росією через погрози. Також на каналі пояснили, що хотіли телеміст з українцями в Росії та без політиків і пропагандистів.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори.

ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит.

Раніше в ОАСК надійшли позови від NewsOne про скасування рішення Нацради про позапланову перевірку телеканалу на предмет дотримання вимог закону "Про інформацію".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/vlasnyka_112_ukraina_ta_newsone_kozaka_dopytaly_u_spravi_pro_finansuvannya_teroryzmu_301304.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя