Головний тренер збірної Бразилії встановив унікальне досягнення

Тіте вдалося те, що не вдавалося досі жодному тренерові — Головний тренер збірної Бразилії встановив унікальне досягнення
Тіте вдалося те, що не вдавалося досі жодному тренерові
The Apricity
Бразилець виграв третій топ-турнір Об этом сообщает nslovo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Головний тренер збірної Бразилії Тіте встановив унікальне досягнення. Він став першим в світі фахівцем, який зумів виграти Кубок Америки, Кубок Лібертадорес і Кубок Судамерікана.


Кубок Судамерікана 58-річний фахівець виграв з бразильським клубом «Інтернасьоналом» з Порту-Алеґрі в 2008 році, а Кубок Лібертадорес – зі знаменитим «Корінтіансом» в 2012 році.


Кубок Судамерікана — міжнародне змагання з футболу для клубів країн, що входять в КОНМЕБОЛ. У 2005-2008 роках у турнірі також брали участь представники КОНКАКАФ. Другий за значимістю клубний турнір Південної Америки після Кубка Лібертадорес. Переможець кубка бере участь в аналогу «суперкубка» Південної Америки – Рекопа. З 2010 року переможець турніру отримує путівку в найближчий Кубок Лібертадорес.


Кубок Лібертадорес – футбольний турнір, що проводиться КОНМЕБОЛ серед найкращих клубів країн Південної Америки.


У фіналі Кубка Америки-2019 збірна Бразилії обіграла Перу з рахунком 3:1 і вдев’яте стала чемпіоном турніру.


Читайте також: Наймолодший футболіст в історії чемпіонату Англії продовжить кар’єру в «Ліверпулі»

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/golovniy-trener-zbirnoji-braziliji-vstanoviv-unikalne-dosyagnennya-608031.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя