Кличко призначив нового відповідального за мости в Києві

Кадрові зміни у КП «Київавтошляхміст» відбулися після обвалення мосту на Осокорках — Кличко призначив нового відповідального за мости в Києві
Кадрові зміни у КП «Київавтошляхміст» відбулися після обвалення мосту на Осокорках
Фото: Інформатор

Виконання обов’язків керівника КП «Київавтошляхміст» покладено на головного інженера цього підприємства Об этом сообщает vesti555.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мер Києва Віталій Кличко призначив Владислава Виноградов в.о. начальника комунального підприємства з ремонту і утримання мостів і шляхів Києва «Київавтошляхміст». Відповідне розпорядження №593 від 4 липня 2019 року оприлюднено на сайті Київської міської держадміністрації.

«Виконання обов’язків начальника комунального підприємства з ремонту і утримання мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» покласти на Виноградова Владислава Олеговича — головного інженера цього підприємства», — йдеться в тексті розпорядження.Виноградов призначений на керівну посаду з 5 липня.


Для перегляду натисність на документ

Як повідомлялося, 24 червня вранці в Києві біля станції метро «Осокорки» посипався шляхопровід: автомобіль Renault Duster постраждав від шматків бетону моста.

Після цього Кличко звільнив в.о. директора комунального підприємства «Київавтошляхміст» Дмитра Котлубея і доручив департаменту транспорту Київської міської держадміністрації обстежити всі штучні споруди в Києві.

Читайте також:
  • Віталій Кличко: Хочу застерегти нового президента від кроків, які робив у столиці Янукович

Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/klichko-priznachiv-novogo-vidpovidalnogo-za-mosti-v-kijevi-607453.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя