З Прикарпаття в рідні краї примусово депортували двох іноземців. ФОТО

З Прикарпаття в рідні краї примусово депортували двох іноземців. ФОТО
Міграційна служба Івано-Франківщини забезпечила виконання судових рішень про примусове видворення з України двох іноземців – громадянина Республіки Камерун і громадянина Федеративної Республіки Нігерія.

Чоловіки не тільки порушили термін перебування в нашій країні, але й ухилялися від виконання попередніх судових рішень про примусове повернення на африканський континент. Наприкінці квітня під час проведення профілактичних заходів працівники міграційної служби виявили іноземців-правопорушників в Івано-Франківську. Про це повідомляють на сторінці міграційної служби Івано-Франківської області,- пише Місто. Об этом сообщает accident.in.ua со ссылкой на СМИ.

Обидвох колишніх студентів було поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. А щойно вирішилися питання з придбанням квитків, неврегульованих мігрантів доправили до міжнародного аеропорта Львова, звідки вони авіарейсом вилетіли додому. Найближчих 5 років камерунцю і нігерійцю заборонено в’їзд в Україну.

У цьому році працівники міграційної служби на території Івано-Франківської області виявлили понад 70 іноземців-правопорушників, стосовно яких у подальшому було прийнято рішення про примусове повернення або ж примусове видворення за межі України. 10 іноземців очікували депортацію у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Насьогодні 6 осіб вказаної категорії примусово видворені з України, щодо решти осіб триває підготовка до забезпечення їх адміністративного видворення.

Читайте також: За чотири місяці з Івано-Франківської області депортували 10 іноземців


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/59109-z-prykarpattia-v-ridni-krai-prymusovo-deportuvaly-dvokh-inozemtsiv-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя