Китай відкрив шестиденне безвізове «вікно» для українських туристів


Не лише громадяни України, а й ще 52 країн з 1 січня 2019 року можуть перебувати впродовж шести днів на території п’яти міст Китаю без оформлення візи.

Про це пише канал 24 з посиланням на Xinhua.

144 години безвізового транзиту відтепер діють у Циндао, що в провінції Шаньдун, Сямені, провінція Фуцзянь, Ухані, провінція Хубей, Ченду, провінція Сичуань, і Куньміні, провінція Юньнань.

Державне управління КНР у справах міграції характеризувало нововведення як «оптимізацію чинного режиму безвізового транзиту». А саме, термін безвізового перебування іноземних громадян у відповідних містах збільшився з 72 годин, як було з 2013 року донині, до 144 годин, а також стало більше пунктів пропуску.

Громадяни 53 країн, що мають на руках дійсний міжнародний проїзний документ, квитки на наступний рейс в треті країни або райони, впродовж 144 годин не зобов’язані оформляти китайську візу відтепер загалом у 23 містах країни, які щороку відвідує понад 40 мільйонів туристів.

До слова, українці у рамках безвізу найчастіше у 2018 році перетинали кордон із Польщею: прикордонники зафіксували 694 тисячі перетинів на пунктах пропуску та 674 тисячі – через летовища. Також до країн-лідерів належать Угорщина – 248 тисяч перетинів кордону, Румунія – 236 тисяч перетинів, та Словаччина – 142 тисячі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/kytay-vidkryv-shestydenne-bezvizove-vikno-dlia-ukrayinskykh-turystiv/” Об этом сообщает solovei.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя