Володимир Воловодюк: "Добродомов найвідповідальніший позафракційний депутат..."

Володимир Воловодюк в facebook:

Добродомов найвідповідальніший позафракційний депутат Об этом сообщает karpatskijobjektiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підбиваючи підсумки шостої сесії парламенту VIII скликання, Слово і Діло визнало лідера Народного кон ... тролю Dmytro Dobrodomov найвідповідальнішим позафракційним народним депутатом. https//www.slovoidilo.ua//stalo-vidomo-yak-vykonuyut-obic

Згідно з аналізом обіцянок Добродомова Народний контроль послідовний та принциповий в ключових голосуваннях Верховної Ради. Як-от голосування за бюджет та кадрові призначення.

За 2,5 роки роботи Дмитра # Добродомова в Раді він став ініціатором введення мораторію на продаж лісу-кругляку, став одним із співавторів пакету законопроектів, який запустив антикорупційну реформу в Україні, зокрема створення НАБУ та Антикорупційної прокуратури.

Зроблено перший крок до формування відповідальності політичних партій і зменшення їх залежності від олігархів прозора звітність і державне фінансування партій. Прийнято закон 731-VIII від 08.10.2015.

Відкрито реєстри рухомого і нерухомого майна. Прийнято закон 597-VIII від 14.07.2015

Добродомов підняв справу із розкраданням нафтопродуктів за схемами Курченка, до якої причетні високопосадовці з МВС, народний депутат С. Пашинський та бізнесмен С. Тищенко.

Ще минулого року Народний контроль розробив пакет законопроектів, які змогли подолати бідність в країні. Зокрема, щодо збільшення мінімальної галузевої зарплати для працівників підприємств, які працюють на експорт, а також законопроект про національну митницю України. Лише ці два законопроекти змогли б наповнити бюджет на 80-100 млн грн.

Нагадаємо, що Добродомова неодноразово визнавали одним з найефективніших народних депутатів https//www.slovoidilo.ua//rejtynh-narodnyx-deputativ-xto- , а Народний контроль однією з найефективніших депутатських фракцій та груп http//nkontrol.org.ua/narodnijj-kontrol-najjefektivnisha-/ .

# Добродомов # народний_контроль # народнийконтроль # рада8Володимир Воловодюк


ТОП новости

Вход

Меню пользователя